O nas


Wykonujemy obróbkę bardzo twardych powierzchni techniką diamentową. Wykorzystuje się ją wszędzie tam, gdzie zawodzą klasyczne metody. Technika diamentowa opiera się na specjalistycznych urządzeniach i narzędziach. W technice diamentowej wykorzystuje się elementy zawierające syntetyczny diament.

Podstawową zaletą, jaką niesie za sobą technika diamentowa jest dokładność i precyzja. Otwory i przewierty mają na tyle gładkie krawędzie, że na ogół nie wymagają dodatkowej obróbki. W praktyce technikę diamentową wykorzystuje się przede wszystkim do cięcia betonu, wycinania ścian, wycinania stropów, wiercenia w betonie i żelbecie oraz przy różnego rodzaju wyburzeniach i rozbiórkach. Technika diamentowa sprawdzi się też m. in. przy frezowaniu, wierceniu, cięciu i szlifowaniu.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:
- wiercenia otworów
- cięcia betonu
- wzmacniania konstrukcji taśmami węglowymi
- kucia betonu
- wklejania kotew chemicznych.

Naszą wartością jest zaufanie naszych Klientów, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy na najwyższe bezpieczeństwo oraz jakość naszych usług. Dlatego też do swoich prac wykorzystujemy urządzenia renomowanych firm takich jak: Hilti, Bosch, Husqvarna.

Nasi Pracownicy mają 15 letnie doświadczenie w realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. Podejmiemy się nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Świadczymy usługi na terenie całego kraju.

Jesteśmy dostępni 24h/dobę.

Zapraszamy do kontaktu!

Magnet-Avolt Piotr Szepczyński
ul. Klonowa 6
05-152 Kazuń Bielany
NIP 1181570189


tel. 570 145 344
tel. 573 152 735
tel. 573 152 706